Društvo hrvatskih književnih prevodilaca raspisuje natječaj za izradu idejnog rješenja vizualnog identiteta Društva u kojem poziva studente-studentice i studentske kreativne timove sa svih visokih učilišta u Republici Hrvatskoj da se prijave sa svojim idejnim rješenjima!

Idejno rješenje treba sadržavati sljedeće:

1. Logotip (prijedlog osnovnih grafičkih standarda logotipa i njihovi međusobni odnosi)

2. Karakteristične boje i vrste tipografije

3. Primjeri primjene (plakat B1, naslovnica Facebook stranice (cover photo), profilna fotografija Facebook stranice); memorandum, pečat kvalitete

4. Web banner, s apliciranim logotipom.

Autoru ili autorici ili timu koji iznjedre najuspješniji rad (pobjedniku Natječaja) dodijelit će se novčana nagrada u iznosu od 3.000,00 kuna bruto.

Svi zainteresirani studenti i studentice pozvani su da u vremenu od 15. ožujka do 15. travnja 2019. pošalju ili dostave svoja idejna rješenja.

Više o specifikacijama Natječaja možete pronaći na poveznici u nastavku.

Veselimo se vašim idejama!